• Obecnie brak na stanie

Zielone skórzane kapcie damskie

39,00 zł
Brutto

Damskie, skórzane kapcie polskiej produkcji. Wewnątrz znajduje się wkładka z bydlęcej skóry licowej, która pozwoli Twoim stopom oddychać. Na zewnątrz zostały pokryte skórą ekologiczną, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości, a jednocześnie zapewniają wysoką trwałość. 

Rozmiar: 35
Kolor: Zielony
Obecnie brak na stanie
Wewnątrz naturalna skóra bydlęca licowa 

Wkładka to najważniejszy element naszych kapci, ponieważ ma bezpośredni kontakt z Twoją skórą. Wykorzystanie naturalnej bydlęcej skóry, pozwoli Twoim stopom oddychać i da im zasłużony odpoczynek. 

Na wierzchu skóra ekologiczna 

Skóra ekologiczna na wierzchniej warstwie kapcia ułatwia utrzymanie go w czystości i zapewnia dość wysoką trwałość. Ze względu na ich korzystną cenę oraz duży wybór kolorów są jednym z najpopularniejszych typów kapci spotykanych w polskich domach. 

Wysokość obcasa

1 cm

Szczupły fason kapcia

Zalecane dla smukłych lub standardowych stóp.

Profilowana wkładka 

Profilowana wkładka zapewni Twoim stopom komfort i optymalne ułożenie, by chodziło Ci się jeszcze wygodniej. 

Polska produkcja

Stawiamy na naturalne, skórzane obuwie domowe, tylko od zaufanych producentów z Podhala dzięki czemu mamy pewność, że nie oferujemy Ci „chińszczyzny”. Być może mieszkasz w innym regionie niż my, więc jak się mówi u Ciebie? #kapcie #łapcie #pantofle #laczki #chapcie #ciapy #bambosze #klapki ✌️

Dobór rozmiaru

Aby idealnie dopasować rozmiar, weź pustą kartkę papieru i połóż ją na podłodze. Stań na niej bosą stopą i zaznacz odległość między piętą, a dużym palcem u stopy. Wybierz odpowiednią długość wkładki z tabeli rozmiarów. Jeśli wahasz się między dwoma rozmiarami, wybierz większy. 

Mamy nadzieję, że wybierzesz tę parę kapci 🤗 i staniecie się nierozłączną parą ❤️

DPOEZI1

Opis

Materiał zewnętrzny
Skóra ekologiczna
Materiał wkładki
Naturalna skóra bydlęca licowa
Typ kapci
Odkryte palce
Płeć
Damskie

Specyficzne kody

MPN
DPOEZI1