• Obecnie brak na stanie

Granatowe skórzane kapcie męskie

35,00 zł
Brutto

Męskie, skórzane kapcie polskiej produkcji. Wewnątrz znajduje się skórzana wkładka, która pozwoli Twoim stopom oddychać. Na zewnątrz zostały pokryte skórą ekologiczną, dzięki czemu są trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Rozmiar: 40
Kolor: Granatowy
Obecnie brak na stanie
Wewnątrz naturalna skóra bydlęca 

Wkładka to najważniejszy element naszych kapci, ponieważ ma bezpośredni kontakt z Twoją skórą. Wykorzystanie naturalnej bydlęcej skóry, pozwoli Twoim stopom oddychać i da im zasłużony odpoczynek. 

Na wierzchu skóra ekologiczna 

Skóra ekologiczna na wierzchniej warstwie kapcia ułatwia utrzymanie go w czystości i zapewnia dość wysoką trwałość. Ze względu na ich korzystną cenę oraz duży wybór kolorów są jednym z najpopularniejszych typów kapci spotykanych w polskich domach. 

Profilowana wkładka 

Profilowana wkładka zapewni Twoim stopom komfort i optymalne ułożenie, by chodziło Ci się jeszcze wygodniej. 

Polska produkcja

Stawiamy na naturalne, skórzane obuwie domowe, tylko od zaufanych producentów z Podhala dzięki czemu mamy pewność, że nie oferujemy Ci „chińszczyzny”. Być może mieszkasz w innym regionie niż my, więc jak się mówi u Ciebie? #kapcie #łapcie #pantofle #laczki #chapcie #ciapy #bambosze #klapki ✌️

Dobór rozmiaru 

Aby idealnie dopasować rozmiar, weź pustą kartkę papieru i połóż ją na podłodze. Stań na niej bosą stopą i zaznacz odległość między piętą, a dużym palcem u stopy. Wybierz odpowiednią długość wkładki z tabeli rozmiarów. Jeśli wahasz się między dwoma rozmiarami, wybierz większy. 

Mamy nadzieję, że wybierzesz tę parę kapci 🤗 i staniecie się nierozłączną parą ❤️

MPZEGR1

Opis

Materiał zewnętrzny
Skóra ekologiczna
Materiał wkładki
Naturalna skóra bydlęca
Typ kapci
Zakryte palce
Płeć
Męskie

Specyficzne kody

MPN
MPZEGR1